Import, distribúcia, spracovanie a výroba
produktov z prírodného kameňa

Tradícia a skúsenosti vo výrobe a spracovaní výrobkov z kovu
a prírodného kameňa

Arts & Craft, s.r.o. spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe a spracovaní železných a neželezných kovov reagovala na požiadavky trhu a rozšírila svoje pôsobenie aj v oblasti spracovania prírodného kameňa, ktorú prezentuje pod obchodnou značkou TRYStone.

Špecializujeme sa predovšetkým na prírodný kameň ako je žula, mramor, travertín, ónyx, pieskovec,... Skúsení kamenári s praxou v odbore a kvalitné strojné zariadenia sú zárukou jeho dokonalého a kvalitného spracovania až do finálnej podoby - výrobku, diela...

Naši dizajnéri a záhradní architekti vám radi poradia pri výbere vhodných materiálov, farebných kombinácii, či celkového riešenia v kontexte s vašimi plánmi a predstavami. Pred samotnou realizáciou každého projektu vám bezplatne vypracujeme grafické návrhy a 3D vizualizácie. Našou snahou je individuálny prístup ku každému klientovi, vysoká kvalita spracovania a rozumné ceny, pretože nám na našich zákazníkoch záleží.

Výroba, dodávka, montáž: kamenné obklady, kamenné dlažby, kuchynské pracovné dosky, kúpeľňové dosky, pulty, stoly, schodnice, okenné parapety, obklady krbov, obklady bazénov, záhradná architektúra, sakrálna architektúra, cintorínska architektúra.